Az alábbi pozíciókra keresünk kollégát

A Hospice Szeretetszolgálat Alapítvány felvételt hirdet teljes munkaidőben foglalkoztatott

ápoló, szakápoló, szociális gondozó és ápoló

munkakörbe a Nefelejcs Ápolási Intézetébe (2800 Tatabánya, Puskin utca 7/b.).

Feladatok:

·         A gondozottak mindenkori egészségi állapotának megfelelő ápolás, gondozás, fizikai és egészségi szükségleteinek kielégítése, állandó felügyeletük biztosítása, és a személyi higiéné biztosítása.

·         Segítségnyújtás a mindennapi teendők végzéséhez.

·         Tálalást, ételosztás, folyadékpótlás végzése.

·         Az ellátottak állapotának figyelemmel kísérése, a változások nyomon követése, ezzel kapcsolatos pontos, naprakész adminisztráció vezetése. Ügyel arra, hogy a gondozott környezete tiszta, rendezett legyen.

Elvárások:

·         Ápolói végzettség (OKJ 54, 55) vagy szociális gondozó-ápoló végzettség.

·         Időskorúakkal empatikus, türelmes viselkedés képessége.

·         Sürgősségi ellátás esetén határozott, szakszerű cselekvés.

·         Megbízhatóság, precíz munkavégzés, terhelhetőség, csapatszellem.

·         Önálló, türelmes, empatikus személyiség.

·         Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, határozott fellépés.

Amit kínálunk:

·         Stabil háttér.

·         Rendezett munkakörnyezet.

·         Három hónap próbaidő után cafeteria.

·         Barátságos, segítőkész munkaközösség.

·         Kiegyensúlyozott munkavégzés.

·         Fizetés: megegyezés szerint.

A 449/2021. (VII.29.) sz. kormányrendelet értelmében, csak SARS-CoV-2 koronavírus elleni védőoltással rendelkező munkavállalót tudunk alkalmazni.